כאב ראש, מגרנות

האם הכאב מנהל אותך?
מופיע כאורח לא רצוי, מתיישב ומסרב להתפנות, פוגע ומשבית
?
וגם לאחר שיצא האורח לדרכו, הותיר אחריו חשש מהביקור הבא

אז זהו… שיש אור בקצה המיגרנה!
יש טיפול שיכול לשחרר מהסבל, מהתסכול ומהחשש.


"ד"ר, כואב לי הראש

כאבי הראש היא אחת התלונות הנפוצות ביותר בפנייה לרופאים וסיבה מרכזית לצריכה של תרופות.
ע”פ הספרות 5% מהאוכלוסייה סובלים מהכאב, אולם המספרים בפועל גדולים בהרבה.
כאב הראש יכול להתבטא מכאב קל וחולף עד לסבל אמיתי המשבש את התפקוד ופוגע באיכות החיים.

ממה נגרמים כאבי הראש והמיגרנות?

כאבי הראש יכולים לנבוע ממגוון גדול של סיבות וגורמים, חלקם קלים יחסית לאבחון (בעיות ראיה, דלקות וזיהומים כמו סינוסיטיס, יתר לחץ דם, סטרס, רגישות למזון וכו’) וחלקם נותרים ללא גורם ברור.
את רוב המקרים של כאבי הראש מייחסים לעומס ומתח נפשי, מאשימים את אורך החיים המודרני, את המזון הלא בריא, את הגנטיקה ואת מבנה האישיות…

 * חשוב לציין – שבמקרים נדירים בלבד, כאב הראש הוא סימפטום של גידול או דימום תוך גולגלתי, אלו יופיעו על פי רוב מלווים בסימפטומים נוספים – תפקיד הרופא להיות עירני אליהם.

בטוח שלכל אלו יש תרומה לכאב, אבל איך כל זה מוביל לפתרון?…

אני, אישית, סבלתי שנים רבות מהתקפי מיגרה חוזרים, ההתקפים שלא פעם חייבו אותי ליטול כדורים רבים ולהסתגר בחדר חשוך בתקווה שהשינה (והשפעת הכדורים) יעזרו לי להתעורר חופשי בבוקר למחרת.

הרי ברור ש כדורים, כדורים ושוב כדורים  לא מתיימרים כלל לרפא, אלא מהווים “כיבוי שרפות”, המביא להקלה זמנית (עם מחירים כבדים, ראה כתבה בסוף המאמר) בפרט בשימוש לאורך זמן.  הטיפול ההומאופתי שחרר אותי לחופשי !!!  מהסבל של הכאב ומהדריכות למיגרנה שבדרך…

היום אני מטפל באנשים הסובלים מכאבי ראש על סוגיהם השונים.   

חשוב להבין – הטיפול ההומאופתי נמדד בתוצאות!

אך בניגוד לטיפול תרופתי שמתמקד בטיפול נקודתי-זמני, הטיפול ההומאופתי מרפא את מכלול האדם, תוך שיוצר ריפוי מלא, שלם ובר קיימא. חלק מריפוי זה = להפוך את הכאבים לנחלת העבר. שינוי מבורך כפי שחוויתי וחוו רבים ממטופלי, והכול תוך שימוש בחומרים טבעיים, ללא תופעות לוואי או סכנת התמכרות.

עיתון הארץ:  צוות של הבית הלבן הכריז בחודש שעבר שמגפת ההתמכרות לאופיואידים ומקרי המוות הנגרמים ממנה הם "מקרה חירום לאומי בתחום בריאות הציבור" – הגדרה שבדרך כלל מיוחסת לאסונות טבע.
 

אמריקאים מתו מתרופות משככות כאבים אלו יותר מכל האנשים שנהרגים בשל ירי או תאונות דרכים ביחד. סקר ארצי שנערך ב–2015 בארה"ב העריך כי 3.8 מיליון אמריקאים צורכים אופיואידים מדי חודש מסיבות שאינן רפואיות.
* אופיואידים = תרופות נוגדות כאבים המבוססות על אופיום ופיתוחים סינטטיים.

מזמין אתכם להתייעץ איתי בנושא זה ובכל בעיה.
בברכת חיים טובים וחופשיים מכאבים
ד"ר בועז רון

מזמין אותך לשיחת ייעוץ איתי (חינם)