מהי התרופה ההומאופתית, ה”רמדי?"

תרופה הומאופתית לילדים ולמבוגרים

תרופות הומאופתיות מעודדות את מנגנוני הריפוי הטבעיים של האדם ובכך מסייעות לו לחזור למצב של איזון ובריאות. מכינים אותם ממגוון חומרים שונים מעולם המינרלים (מלחים, מתכות, גזים וכו’), מעולם הצמחים, בע”ח ועוד.
את התרופות הידועות כ ”רמדיס” "Remedy "תיקון”- מפיקים באמצעות סדרת מיהולים וניעורים, שמטרתם להעצים את כוחות הריפוי שבהם. בשיטת הכנה זו ריכוזי החומר הולכים וקטנים כך שאין סכנת הרעלה או תופעות לוואי. הרמדי, עדינה ובטוחה לשימוש גם לתינוקות רכים, נשים בהריון, נשים מניקות, גם במהלך הלידה וכו’. כמו כן הן כשרות מבחינה הלכתית.

תרופה הומאופתית נבדקת בקפידה

*  רשימת תרופות הומאופתיות נבחרות בקפידה על סמך התאמה למכלול האדם, חשוב ליטול אותן בהכוונת ומעקב הומאופת קלאסי מקצועי.

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים כי טיפולים קונבנציונליים לווא דווקא מתאימים עבורם.

תרופה הומאופתית

תרופה הומאופתית יכולה לשנות את החיים. בנוסף לריפוי פיזי, יכולה להכניס יותר רוגע, שמחה ואופטימיות.

טיפולים מערביים בהחלט יכולים לעבוד, אך לעיתים קרובות באלפי תרופות שונות קיימות המון תופעות לוואי ורגישויות ללא מעט חולים עם מצבים בריאותיים שונים.

המטרה של תרופות בפתרונות הומאופתיה היא לא להחליף טיפולים קונבנציונליים ולהתיימר לבטלם, אלא לתת אלטרנטיבה אחרת לחולים אשר מודעים לבריאותם ולסיכון הכרוך בטיפולים השונים ויודעים שרפואה הומאופתית מוכחת כעוזרת ולעיתים קרובות גם מרפאה מחלות רבות.

לעיתים עד שהחולה מקבל את הנוסחה המתאימה עבורו יכול לקחת קצת זמן, הומאופת מנוסה ומוכשר ידע כיצד להתאים תרופה הומאופתית איכותית לכל מטופל, בין אם הוא סובל מבעיה אקוטית ובין אם הוא סובל מבעיה כרונית.

מגוון תרופות יכולות גם לשפר רבות מצבי דיכאון וחרדה ולטפל בבעיות נפשיות אחרות.

לקבלת מידע מידע נוסף על רשימת תרופות הומאופתיות ועל תרופת רמדי התקשרו כעת או השאירו הודעה בטופס יצירת הקשר.