מהי הומאופתיה? 2018-03-17T07:55:04+00:00

מה היא הומאופתיה קלאסית ?

הומאופתיה קלאסית הנה שיטת ריפוי טבעית, הוליסטית, המסייעת לכוחות הפנימיים, הטבעיים של האדם לרפא את עצמו ולחזור למצב הבריאות.
בהתאם לתפיסה זו, התסמינים (הסימנים והסימפטומים) ברמות השונות (הגוף, הרגש ומחשבה) הם לא “מקור המחלה”, אלא ביטוי לחוסר איזון פנימי.
במצב בריא = האיזון יחזור ואיתו סימני המחלה יחלשו וייעלמו.

#1"ייעודו הנעלה והיחיד של הרופא הוא להשיב את החולה לבריאות, לרפא, כפי שזה נקרא
(ד”ר סמואל האנמן, מייסד ההומאופתיה, בספרו האורגנון).
בהומאופתיה – טיפול מוצלח לא מסתכם בהעלמת סימפטום זה או אחר אלא בכך שמחזיר את מכלול האדם לאיזון.  דבר המתבטא בשינוי בכל הרמות: פיזית, נפשית, מחשבתית, מערכות יחסים ואפילו חיבור לשפע. וזאת במקביל להעלמות התסמינים.

“ #2אידיאל הריפוי הנעלה ביותר הוא השבה לבריאות בדרך מהירה, עדינה וקבועה”.
מטרת הטיפול ההומאופתי הוא להביא לריפוי, ריפוי אמיתי וקבוע !!
* בניגוד לתרופות שמטרתן "לכבות שריפות" או לקיים "תחזוקה כימית" = תרופות שלמעשה מכבות את נורות אזהרה של הגוף (בדומה לכיבוי נורת אזהרה ברכב שמתריעה על בעיה, לטובתנו) = מתקבלת תחושה מטעה של פיתרון הבעיה.

הומאופתיה לתינוקות לילדים ולמבוגרים.

כבר משיחת הטלפון הראשונה, אני מבהיר ש "מטרת הטיפול מראש – הוא להסתיים !"תפקידי ללוות את המטופלים עד לריפוי מלא. וכשזה מגיע – הם יהיה חופשיים מתלות. לא יזדקקו לי, לא לתרופות הומאופתיות או אחרות.

בין אם מדובר על הומאופתיה לילדים ולכל גיל אחר, ניתן להתאים את הטיפול הנכון לאחר ייעוץ ובדיקה ראשוניים.
הטיפול ההומאופתי מתאים לכל גיל ולכל שלבי החיים: מינקות, ילדות, התבגרות, מבוגרים, גיל המעבר וגיל הזקנה. הטיפול מתאים לנשים ולגברים, לחולים במחלות אקוטיות וכרוניות, מחלות של גוף ומחלות של נפש, במחלות קלות ובמצבי חולי מתקדמים.

צרו קשר לקבלת מידע נוסף על הומאופתיה לתינוקות ילדים ומבוגרים

לקבלת מידע נוסף על הומאופתיה קלאסית לילדים ולמבוגרים התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ותענו בהקדם.