לקוחות ממליצים

אורח חיים שניתן ליישם כבר ביציאה מהאולם

"השילוב של רופא קונבנציונלי עם מטפל הוליסטי פותחת למאזינים צוהר לעולם מרתק, עולם שמתבהר עם הדוגמאות הרבות שמביא מהקליניקה והכול מתובל בחוש הומור בריא ומרענן … ד"ר בועז רון מעשיר את ההרצאה בהבנות וטיפים בענייני בריאות ,תזונה ואורח חיים שניתן ליישם כבר ביציאה מהאולם".

אורנה דאלי – מנהלת אירועים והפקות, האגודה למען החייל.

תודה רבה על הרצאה מאלפת!

"בשם הנהלת ביה"ס אורט קרית מוצקין וההנהלה ברצוננו להודות לך על ההרצאה המאלפת. בחן, בנועם, עם הרבה הומור וצחוק, וכמובן עם הרבה הרבה אנרגיה חיובית הטענת את כולנו, והמורים יצאו בהרגשה נפלאה מההרצאה והביעו את תודתם. שוב תודה רבה על הרצאה מאלפת!"

לינדה נבות – מנהלת פדגוגית ביה"ס אורט קריית מוצקין

הרצאות מעניינות שהעידו על הרבה ידע

"הזמנו אותך להרחיב את דעתם של אורחנו ואכן זכינו לתרומה מעל ומעבר. העברת הרצאות מעניינות שהעידו על הרבה ידע וכל זאת בצורה מקורית, יצירתית ובשילוב הומור נפלא. ענית במקצועיות וסבלנות רבה לכל אורח ואורח שרצה התייחסות אישית ועל כך תודה נשמח לראותך שוב בקרוב".

אריאלה שמש אלבג מנכ"ל חוות הבריאות "מצפה אלומות".

הרצאות שניתנו בבהירות ובהומור בריא

"שתי ההרצאות המאלפות שהגשת פקחו את עינינו לכיווני עשייה נוספים אליהם לא הורגלנו. השימושים שעשית בתחומי החינוך הגופני והספורט להמחשת העקרונות של הגישה האלטרנטיבית הקלו על ההבנה וקרבו את השומעים אל התכנים. ההרצאות שניתנו בבהירות ובהומור בריא, סייעו לשבירת מחיצות ולהזדהות עם המידע שהבאת עמך".

אברהם זוכמן – מפמ"ר וממונה על החינוך הגופני, משרד החינוך.

יצאנו עם טעם של עוד!

"הדרך בה מעביר בועז את ההרצאה היא מרתקת ומעניינת מאין כמותה! הוא מדבר בגובה העיניים, באדיבות ואמפתיה רבה, משלב הומור וחיוכים, והכי חשוב: מקשיב ומשתף! יש מקום לשאלות של הקהל ונתינת טיפים מצד בועז. מהשיחה יוצאים עם טעם של עוד."

לירית גולן – ועדת תרבות, קיבוץ גבת

הרצאות מלהיבות, מצחיקות ומרתקות

"בהרצאות מלהיבות, מצחיקות ומרתקות מסביר לנו ד"ר בועז רון מדוע אין טעם לכבות את נורות האזהרה של הגוף ומהי הדרך הנכונה להחזיר בריאות… את ד"ר רון שמעתי כבר כמה פעמים ובכל פעם הוא מלהיב ומחדש באינספור מקרים ודוגמאות חיות מהקליניקה שלו. המסרים שלו חיוניים לבריאותנו וההרצאות שלו מיועדות לכולם"

ד"ר שאול טל ובן יקיר – הוצאת פוקוס המתמחה בספרות והרצאות בריאות

מבקשים לשמוע אותך שוב באחד מהכנסים העתידיים שלנו

"הרצאתך עוררה עניין רב וזכתה להדים חיוביים מאוד. הידע שהעברת בהרצאתך המרתקת עורר התפעלות בקרב משתתפי הכנס שמבקשים לשמוע אותך שוב באחד מהכנסים העתידיים שלנו".

כנס "רפואה טבעית לילדים" 29.2.12 אוניברסיטת בר אילן . יו"ר האגודה הישראלית לנטורופתיה ולתזונה טבעית.

הרצאה מעוררת השראה והתפעלות

"ברצוני להמליץ ולשתף בחוויית הרצאה מעוררת השראה והתפעלות של ד"ר רון בועז אצלנו במרכז בריאה. כמי שמביאה בכל חודש תכנים מגוונים למנויים הרבים של המרכז, התמוגגתי לגלות סוף סוף מרצה מרתק, שנון, מלא ידע עדכני מעמיק ומקיף, המעביר את האינפורמציה באופן מלא חיים ומעורר מחשבה.  קהל המנויים נשבה בקסמיו, והמשכנו עם ד"ר רון בסדרת הרצאות בנושאים שונים. האולם היה מלא בכל פעם! כל שנותר לי הוא להמליץ בחום ולאחל הנאה וסיפוק."

בברכה, ממן שונטל
מייסדת ומנהלת מרכז ׳בריאה׳

עוררת התלהבות והערת טעם לעוד

"ההרצאה שהעברת במסגרת קופ"ח הכללית לרוקחים עוררה תגובות חיוביות מאוד. קיבלנו פידבקים מהרוקחים והלקוחות על הידע הרחב ועל צורת ההתבטאות והעברת המידע. עוררת התלהבות והערת בהם טעם לעוד."

יהודית עמרה – רוקחת הומאופתית

מרצה מרתק, סוחף ומעורר השראה!

בועז רון אישיות מיוחדת, אדם מקסים עם ידע רב וניסיון רב לא פחות, ראיה הוליסטית רחבה שלא מפספסת אף כיוון מחשבה.. תודה על הרצאה פוקחת עיניים שהשאירה אותנו עם טעם של עוד

לידר הראל, ועדת תרבות – מי עמי.

הרצאה מרתקת, מעניינת ומעשירה.
תגובות קהל המשתתפים לאחר ההרצאה היו נלהבות, ד"ר בועז רון העביר את המסרים עם נגיעות של הומור ושיתוף פעיל של הקהל. הרצאה מלאת תובנות שיכולים בהחלט לתרום לנו הן בחיינו הפרטיים והן המקצועיים.
תודה רבה ויישר כח.

גיא מגן, ק. ארגון רפואה
שירות בתי הסוהר, מחוז דרום

לקבלת פרטים והזמנת הרצאה השאירו פרטים